هنرمندان ایرانی كه با هم ازدواج كرده‎اند    عکس نازنین بیاتی           

دسته بندی
تبلیغات
خیریه همت

تبلیغات

 


دریچه

پیشنهاد سردبیر

بیشتر »
اخبار هنرمندان

قاسم افشار | ماجرای رفتن گوینده خبر از زبان محمود حیاتی


Spread the love

قاسم افشار چند سالی است که از حرفه گویندگی کنار رفته و بعد از رفتنش شایعاتی در فضای مجازی منتشر شده که محمدرضا حیاتی این شایعات را تکذیب کرد.


Spread the love

به گزارش رسانه 7: <p class=”tj”>محمدرضا حیاتی گوینده خبری صدا و سیما حرف و حدیث هایی که که درباره رفتن همکارش قاسم افشار از صدا و سیما زده می شود را تکذیب کرد.قاسم افشار

قاسم افشار
او با بیان این مطلب که صحبتی درباره آقای افشار مطرح شد و عکس های او در فضاهای مجازی دست به دست شد، درحالی که چنین چیزی به هیچ وجه واقعیت ندارد، به روزنامه شرق گفته:«حقیقت این است که آقای افشار به دلایلی از خبر خداحافظی کردند و مسئله اتفاقات گفته شده در ارتباط با کار او هیچ نقشی نداشت. البته آقای افشار هم باید می دانست ترک کردن میدان خبر در آن شرایط باعث انتشار چنین شایعاتی می شود و می توانست رفتن خود را به تأخیر بیندازد.»

شایعات رفتن قاسم افشار گوینده خبر

قاسم افشار
 
این گوینده خبر گفته که به خاطر دارد که حتی معاونت سیاسی هم از آقای افشار درخواست کرد برای اینکه شبهه ای ایجاد نشود، حداقل سه ماهی رفتنش را به تعویق بیندازد که افشار نپذیرفت.
 
حیاتی از دوران پس از انتخابات سال ۱۳۸۸ به عنوان دوران سختی نام برده و اضافه کرده:«دورانی بسیار پرالتهاب و دشوار برای همه به خصوص گویندگان خبر بود. در تمام دوران کاری شرایط سخت بسیاری را تجربه کردم. مثل زمانی که زیر موشک باران خبر می خواندیم و فراموش نمی کنم روزهایی که در استودیو بودیم و هم زمان از بیرون صدای بمب می شنیدیم.»
محمدرضا حیاتی
 
حیاتی در پاسخ به این پرسش که «عجیب ترین شایعه ای که در مورد خودتان شنیدید چه بود؟» هم گفته:«به واسطه حضورم در تلویزیون و اینکه مردم با چهره ام آشنایی دارند و برای مردم شناخته شده هستم، حرف و حدیث هم هست. با اینکه همیشه از حواشی دوری می کنم اما در مورد من هم شایعه وجود دارد مثل اینکه گاهی می شنوم فلان برج یا هتل متعلق به من است.»
او درباره شایعه ای که بیماری اش و این که دیگر قادر به صحبت کردن و گویندگی نیست هم اینگونه توضیح داده:«بله این را هم خودم شنیدم. موضوع این بود که با وجود سرماخوردگی، چندساعتی خبر خواندم و بعد از آن تارهای صوتی ام آسیب دید و طبق تجویز دکتر تا دو ماه نمی توانستم کار کنم تا شرایط جسمی ام بهبود پیدا کند.»
منبع خبر : نمناک
برچسب ها :

, , , ,

تبلیغات
جدیدترین مطالب
تازه های آموزش
عکس|جدید
تازه های آشپزی
تازه های خبر
تازه های بازار
تازه های روانشناسی
تازه های سرگرمی
جدیدترین اس ام اس و پیامک
تازه های سلامت
تازه های علمی
مدل و مد لباس|جدید
کامپیوتر و اینترنت|جدید
کودکان و والدین|جدید
گردشگری+جدید
جدیدترین مطالب